tel.: 42 674 86 24

O firmie

Celem Przedsiębiorstwa Usługowo Produkcyjno Handlowego "Dźwig-Service" Sp. z o.o. jest zapewnienie Klientom bezpiecznych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie szeroko pojętych usług dźwigowych.

Oferujemy kompleksowy pakiet usług zawiązanych z projektowaniem, produkcją i montażem kompletnych instalacji dźwigowych i kabin oraz konserwacją, modernizacją i remontem wind o różnym przeznaczeniu.

Na rynku łódzkim pełnimy działalność od kilkudziesięciu lat. Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem zawiązaną w 1992 roku w wyniku przekształceń własnościowych powstałą po likwidacji Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Dźwigowych.

Obecnie nasza działalność rozszerzyła się poza granice województwa łódzkiego. Naszym produktom i usługom zaufali Klienci z wielu regionów Polski m. in.: z Dolnego i Górnego Śląska, Opola a także Pomorza i Kujaw. Staramy sie docierać wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na profesjonalną modernizację i obsługę urządzeń dźwigowych.

Aby zapewnić Państwu usługi o wysokim standardzie jakości, współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i cenionymi firmami z branży dźwigowej zarówno krajowymi jak i zagranicznymi. Jesteśmy dumni, że jako Polska firma potrafimy być konkurencyjni na coraz bardziej wymagającym rynku, na którym promowane są zaawansowane technologie, bezpieczeństwo oraz precyzja wykonania.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.